МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ МОДЕЛІ ООН

БАНК ГОТЕЛЬ 

Засідання комітетів, а також відкриття та закриття проходитимуть в чудовому готелі в центрі міста – БАНК ГОТЕЛЬ (вул. Листопадового чину, 8)

BANKHOTEL ART CONGRESS HALL гостинно відчинив свої двері гостям та жителям міста 8 червня 2018 року. Знаходиться готель в історичній частині Львова в реконструйованій будівлі колишнього Австро-Угорського банку.

Філія Австро-Угорського банку була зведена в період бурхливого економічного розвитку міста, який відбувався з 1870-х до 1914 р. Її проектуванням займались два архітектори – випускники львівського політехнічного університету Едмунд Жихович та Міхал Лужецький.

Молоді архітектори спільно працювали на базі проектного бюро Жиховича. Це бюро  славилось великою кількістю спроектованих та згодом збудованих будівель. Головною його особливістю вважається використання сецесійних та модерністичних інтерпретацій різних історичних стилів.

В 2015 році Творча архітектурна майстерня «КУДІН» взялась за проектування реконструкції і адаптації історичної будівлі банку під готель.

Основна ідея, що лягла в проектування готелю, максимальне збереження історичного вигляду будівлі, як архітектурної пам’ятки. До елементів інтер’єру, що не підлягали кардинальним змінам, можна віднести:

  • вестибюль з мармуровими сходами та вітражі;
  • підлога з кераміки, що знаходиться на першому поверсі в вестибюлі та в холі на другому;
  • декоративне оздоблення стін з автентичними карнізами.

Автором дизайнів для унікальних інтер’єрів номерного фонду є Ольга Рябова. Для їх створення  автор використовувала графічні композиції французьких художників модерну. Зокрема особливі мистецькі твори Сержа Гладкого та Едуарда Бенедиктуса, виконані в трафаретній техніці. Завдяки цьому кожен номер має свій розкішний і унікальний абстрактний патерн. Головний колір абстракції задає колір усьому номеру та дозволяє відчути особливу мистецьку атмосферу початку ХХ століття.

Детальніше про готель тут