Місце проведення

Заняття та лекції проходитимуть в аудиторіях Українського Католицького Університету

Український Католицький Університет успадкував і продовжує наукову діяльність Греко-Католицької Богословської Академії, яку створив у 1928-1929 роках у Львові Митрополит Андрей Шептицький, а очолив її перший ректор о. Йосиф Сліпий. Після закриття Академії в 1944 році її місію та функції перейняв на себе Український Католицький Університет св. Климентія Папи в Римі, організований та очолений у 1963 році Митрополитом Йосифом Сліпим. У 1994 році діяльність згаданої Академії було відновлено під назвою «Львівська Богословська Академія» (ЛБА), а в 1998 році остання здобула міжнародну акредитацію. Першим ректором відновленої ЛБА був о. Михайло Димид. У 2000 році його наступником став о. Борис Ґудзяк, якого у 2002 році рішенням Фонду св. Климентія і було призначено на посаду першого ректора УКУ.

Детальніше про університет тут

AkK_Inside_1 AkK_Inside_3 UKU_lufa_mst_IMG_0199

Деякі делегати моделі матимуть можливість проживати новозбудованому Колегіумі, який є унікальним не тільки для Львова, а й для всієї України.

Адміністрація Університету відійшла від «гуртожитських» підходів, будуючи Колегіум на зразок європейських та американських коледжів із колегіальною культурою та атмосферою. Тут проживає близько 200 студентів, викладачі-куратори, сестри-редимптористки. Колегіум – це перша споруда університетського містечка Українського католицького університету, що на вул. Стрийській. Відкрито тут багатофункційний академічний будинок, будується університетська Церква, а згодом і пасторальний центр, бібліотека та інформаційний центр.

Детальніше про колегіум тут

Світлини умов проживання в колегіумі:

dsc_8824

kolehium-2013-2dsc_8845