ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ЩОДО МОДЕЛІ ООН

Коли відбуватиметься Модель ООН 2018?

Львівська Модель ООН 2017 відбуватиметься 13-15 квітня 2018 року.

Де відбуватиметься Модель ООН 2018?

Модель ООН відбудеться у Львові, у новому корпусі Українського Католицького Університету. Детальніше про місце буде повідомлено обраних учасників.

Чи є Львівська Модель ООН націленою здебільшого на студентів?

Так, основною цільовою аудиторією нашої Моделі є студенти, що навчаються у вищих навчальних закладах. Однак, ми також прийматимемо заявки від учнів шкіл та інших освітніх закладів, яким виповнилось 15 років. Також взяти участь у Моделі можуть недавні випускники вишів, що закінчили навчальний заклад впродовж останніх п’яти років.

Якими будуть теми комітетів Львівської Моделі ООН?

Теми, які будуть виноситись на розгляд комітетів Львівської Моделі ООН буде повідомлено всім делагатам, після їх затвердження та розподілення до конкретного комітету. Всі делегати отримають Інформаційний пакет,  Де будуть заздалегідь розміщені правила Моделі ООН, теми комітетів, список учасників та програма.

Яка вартість участі у Моделі ООН та де я можу зареєструватись?

Ми пропонуємо два пакети участі у нашому заході:

  1. 1100 грн (В ціну входить сувенірна продукція, академічна та соціальна програма, кава-перерви, сертифікати та матеріали)
  2. 1700 грн (В ціну входить сувенірна продукція, академічна та соціальна програма, обіди, вечері, кава-перерви, сертифікати та матеріали)

Реєстраційна форма для індивідуальних учасників доступна ТУТ.

Також існує можливість реєстрації організованими делегаціями. Подати групову заявку на участь у Моделі ООН, а також ознайомитись з цінами на участь Ви можете ТУТ.

 

 

 

Станьте делегатом Львівської Моделі ООН та доторкніться до справжньої дипломатії!

Menu Title