Рейк’явицька міжнародна конференція 1919 року

Альтернативно-історичний з’їзд держав у Рейк’явику. Ісландія, у квітні 1919 року

АЛЬТЕРНАТИВНА ІСТОРІЯ ПІСЛЯ І СВІТОВОЇ ВІЙНИ

В рамках IV Всеукраїнської Моделі ООН вперше в історії відбудеться засідання Рейк’явіцької Мирної Конференції. Дата: 13-15 квітня 1919 року.

Місце: Рейк’явік, Ісландія.

Данна конференція є невисвітленою та прихованою від громадськості проміжною зустріччю лідерів міжнародних сил між засіданнями Паризької конференції.

Основним питанням на порядку денному буде Всесвітній мир, що включає в себе аналіз всіх конфліктів та проблем, які охопили світ на початку 20 століття: розвиток націоналістичних настроїв серед країн Європи, більшовицька революція в Росії, Україно-Польська війна та багато інших, які Ви, шановні учасники, вирішуватимете в реальному часі.

На завершення засідання шановні делегати представлять свою підготовлену резолюцію іншим учасникам Львівської Моделі ООН, яка як і в 1919 році повинна бути написана від руки та на папері.

Найкращий делегат буде відібраний враховуючи не лише активність протягом засідання та знання тогочасної історії, а й зовнішній вигляд, що має якнайбільше відповідати 1919 року.

Засідання конференції в основному регламентуватиметься тими ж порядками та правилами, що й засідання всіх комітетів Львівської Моделі ООН. Більше деталей – в інформаційному пакеті учасника.

На конференцію будуть запрошені делегати наступних політичних сил:

США, Королівство Ісландії, Данія, Велика Британія, Японія, Польща, Тимчасовий уряд Російської Імперії, Франція, Італія, Чехословаччина, Німеччина, УНР та ЗУНР (2 делегати від однієї соборної держави), Королівство Іспанії, Болгарія, Австрія, Туреччина, Китайська Республіка, Персія, Південно – Африканський Союз, Більшовицька Партія в якості слухачів та інші сторони світу міжнародної політики 1919 року.

Станьте делегатом Львівської Моделі ООН та доторкніться до справжньої дипломатії!

Menu Title